Priecīgo notikumu mēnesis aprīlis! Uzziniet par jaunumiem, atlaidēm un konkursu

01.04.2015

Lieldienas ir īpaši gaiši svētki, kuros gaišas sajūtas mēs radām paši un dāvinām gan tuviniekiem, gan sastaptajiem svešiniekiem. Ieskatieties!

Priecīgas Lieldienas!

Atlaides

 

Mēs Jums dāvinām ATLAIDES apaviem un somām, izmantojiet iespēju un iegādājies pavasara/vasaras sezonas apavus ar 20% atlaidisieviešu kurpesvīriešu kurpesapavi bērniemsomaslielo izmēru apavi sievietēm, lielo izmēru apavi vīriešiem.

Piedāvājums spēkā no 2. līdz 6. aprīlim.

 

Vērts skatīties: parole = atlaides un dāvanas

Dzivite

 

Ja veltīsiet nedaudz uzmanības raidījumam Dzīvīte, LNT 3. aprīlī pl. 8.40, tad uzzināsiet vērtīgu informāciju par mūsu piedāvātiem apaviem un to burvības noslēpumiem, uzzināsiet arī īpašo PAROLI, kas Jums dāvinās papildus atlaidi jaunās sezonas apavu iegādei un, protams, dāvanas.

 

Konkurss = balvā Tevis izvēlēti apavi vai soma

konkurss

 

Aprīlī būs arī ļoti kārdinošs konkurss sociālajos tīklos, kad varēsiet laimēt sapņu apavus vai somu, to, ko esat jau noskatījis mūsu apavu vai somu klāstā (ja vēl nē, pēdējais laiks pašķirstīt mūsu interneta katalogu un izvēlēties). Sekojiet mums sociālajos tīklos un piedalieties!

 

Sveiks draugs – lojālo klientu dienas

Savukārt, 15. aprīlī godāsim mūsu patstāvīgos pircējus, draugus. Par to, kā tas notiks informācija jau drīz, bet tikmēr sekojiet mums sociālajos tīklos FacebookDraugiem un Twitter. Uzziniet, kā kļūt par Somijas Apavi draugu un saņemiet priekšrocības!

 

Sirdsnīgus Jums svētkus un saulainu pavasari!

Ar mīlestību un uzticību, Jūsu Somijas Apavi!

Atpakaļ