Kopšanas līdzekļi

Krāsa

Zīmols

Nodzēst atlasi

Kvalitatīvi apavu kopšanas līdzekļi – ilgāks mūžs apaviem!

MĒS RŪPĒJAMIES
par Tavu komforta sajūtu
! Mūsu apavi ir ne tikai skaisti un ar modernu dizainu, bet arī ērti un kvalitatīvi, tādējādi tos ir patīkami valkāt un tie apmierina individuālās prasības. “Somijas apavi”, kas darbojas nozarē jau vairāku gadu desmitu garumā un nemitīgi attīstās, piedāvā tikai labāko ražotāju produkciju - pieaugušu un bērnu apavus, kā arī speciālus līdzekļus apavu tīrībai un ilgākai kalpošanai pat vairāku sezonu garumā. Svarīgi raksturlielumi mūsu apavu kvalitātei ir:
 • 2 gadu garantija;
 • dabiski izejmateriāli;
 • veselību saudzējošas īpašības.

MĒS NODROŠINĀM
augstas kvalitātes servisa pakalpojumus saviem klientiem.
Mēs, “Somijas apavi”, piedāvājam apavus un to kopšanas līdzekļus vairāk nekā 20 gadus, un ilggadējās darbības laikā esam guvuši plašu pieredzi klientu individuālā apkalpošanā. Mēs piedāvājam novērst apavu nepilnības, veicam to remontu un pielāgošanu, piemēram:
 • iešūšanu;
 • pastiepšanu;
 • pārkrāsošanu u.c.

Vienlaikus savā darbības pieredzē esam pārliecinājušies, ka preventīvas rūpes par apaviem ir viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem ilgākam apavu mūžam. Lai iegādātie apavi kalpotu vairākas sezonas, tos nepieciešams regulāri tīrīt, izžāvēt un noklāt ar speciāliem kopšanas līdzekļiem.

MĒS ZINĀM,
kā pareizi rūpēties par apaviem
. Jo daudzveidīgāks kļūst mūsdienu apavu piedāvājums, jo plašāks - to kopšanas līdzekļu arsenāls. Kvalitatīvi apavu kopšanas līdzekļi un pareizi piemeklēts apavu krēms nodrošina to, ka Tavi apavi būs pasargāti un ilgāk kalpos Tavām vajadzībām. Tādēļ mūsu veikalos pieejami dažādu veidu apavu kopšanas līdzekļi.

MĒS PALĪDZAM
atrast īstos apavu kopšanas līdzekļus
. “Somijas apavi” speciālisti palīdzēs Tev neapjukt, kurš no līdzekļiem ir tieši Tavam apavu pārim piemērotākais: apavu krēms, smēre, putas, vasks, eļļa, pieniņš, balzams, emulsija vai kāds cits līdzeklis. Pareizi izvēlēti kopšanas līdzekļi ne tikai uzlabo apavu izskatu, bet arī aizsargā no apkārtējās vides un nokrišņu ietekmes. Viens no populārākajiem apavu materiāliem ir gludāda, kuras aizsardzībai, defektu aizkrāsošanai, spodrināšanai vai spīduma atjaunošanai piemēroti tādi līdzekļi kā:
 • tīrīšanas pieniņš;
 • pretmitruma aerosols;
 • biezs vai šķidrs apavu krēms;
 • balzams, vasks vai eļļa u.c.

Tikai mūsu, “Somijas apavi”, veikalā Latvijā jau 20 gadus pieejams kvalitatīvais, Somijā ražotais bišu vasks un protektors “Softcare”, kas aizsargā pret netīrumiem un mitrumu, kā arī mīkstina un baro apavu dabīgo ādu. Pilnīgi atšķirīgi un specializēti līdzekļi piemēroti velūra, nabuka, zamša vai tekstila izstrādājumu kopšanai, bet apaviem no lakādas vai kombinētiem materiāliem - citi līdzekļi. Mūsdienu apavu kopšanas industrija – tas vairs nav tikai viens apavu krēms. Papildus komfortam un ērtībai pieejami dažādi palīginstrumenti un aksesuāri, piemēram:
 • apavu dezodoranti;
 • apavu stiepšanas līdzekļi;
 • korektori skrāpējumu un defektu novēršanai u.c.

MĒS SAPROTAM
savus klientus
. Esam pārliecinājušies, ka apavu vajadzības un stila prasības var būt ļoti dažādas un specifiskas, tādēļ mēs katram klientam piedāvājam visatbilstošākos apavus, vienlaikus piemeklējot piemērotākos apavu kopšanas līdzekļus. Ņemot vērā straujo dzīves ritmu, mūsu klienti var iegādāties labāko ražotāju apavus un kopšanas līdzekļus ne tikai klātienē veikalā, bet arī attālināti interneta veikalā, kur noteiktas vērtības pirkumiem Latvijā ir bezmaksas piegāde.

“Somijas apavi” – daudzveidīgi, ērti un kvalitatīvi apavi ar personisku attieksmi dažādām dzīves situācijām. Izvēlies apavus atbilstoši savam stilam un atceries – ar piemērotiem kopšanas līdzekļiem Tavi iemīļotie apavi kalpos ilgāk, nesot Tevi pa aizraujošajiem dzīves ceļiem!
X