Lemon
GaborNew
aranew
SOMIJAS APAVI - APAVI, KAS PAR TEVI PARŪPĒSIES!
 
MĒS MĪLAM
Apavus, ko Tev piedāvājam! Piedāvāt Tavām vēlmēm atbilstošākos tikai augstākās kvalitātes apavus par draudzīgām cenām ir mūsu aicinājums un izaicinājums vienlaicīgi, tāpēc mēs pastāvīgi meklējam arvien jaunus un savā nozarē pieredzējušus sadarbības partnerus, kuriem kvalitāte, komforts, dizains un cena ir vienlīdz svarīgas vērtības. Apavu interneta veikals Somijas apavi piedāvā:
Tādus kvalitatīvus apavu ražotājus no Somijas un Vācijas kā „Gabor”, „Janita”, „Ara”, „Top man” un citus pasaulē un Latvijā atpazīstamus un iemīļotus apavu zīmolus;
Ērtus un modernus apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem no apavu ražotājiem Itālijā, Spānijā, Polijā un Francijā;
Lieliskus un starptautiski atzītus apavu zīmolus kā „Geox”, „Alpina”, „Högl”, kas pārsteidz ar valkāšanas komfortu.
 
MĒS RŪPĒJAMIES 
Par Tevi! Mēs zinām, cik grūti ir atrast patiešām kvalitatīvus apavus, kas kalpotu nevis pāris mēnešus, bet gan vairākus gadus. Tieši tāpēc mēs Tev piedāvājam tikai augstas kvalitātes apavus no labākajiem ražotājiem, kurus izvēlamies pēc ražotāja filozofijas - tie apavi, kuru ražošana nav tikai mehānisks darba process, bet gan aicinājums un vairāku gadu pieredze, ir vērtīgi, lai Tu tos atrastu mūsu interneta veikalā. 
Apavi internetā no labākajiem Eiropas ražotājiem tikai dažu klikšķu attālumā! Mēs rūpējamies par to, lai Tu:
Atrastu savam stilam, augumam un valkāšanas mērķim atbilstošākos apavus ātri un vienkārši;
Saņemtu dažādus izdevīgus piedāvājumus arī jaunajām kolekcijām; 
Pārliecinātos, ka kvalitatīvi apavi nav mīts, bet gan realitāte.
 
MĒS CIENĀM
Tavas vajadzības! Dažiem apavi ir pašsaprotama ikdienas sastāvdaļa, citiem - pielūgsmes objekts. Vieni meklē kvalitāti un komfortu, savukārt citiem svarīga ir apavu vizuālā pievilcība. Somijas apavi ir unikāls apavu interneta veikals, kurā tiek apvienotas visas kvalitatīvo apavu īpašības. Stils, komforts un uzticama kvalitāte no Eiropas labākajiem apavu ražotājiem ir patiesās vērtības, kuras Tu atradīsi mūsu piedāvātajos apavos. 
Pasūtot apavus pie mums, Tu saņemsi:
Augstvērtīgus servisa pakalpojumus apavu labošanai;
2 gadu garantiju savam pirkumam;
Izdevīgākos līzinga noteikumus apavu iegādei;
Cieņpilnu attieksmi un pozitīvu iepirkšanās pieredzi.
Somijas apavi būs Tavs labākais apavu interneta veikals, kurā iegādāties kvalitatīvākos, modernākos un ērtākos apavus par pieejamām cenām. Ieskaties mūsu piedāvājumā un pārliecinies, ka apavu un somu nekad nevar būt par daudz! 
 
MĒS IEDVESMOJAM
Tevi patīkamiem piedzīvojumiem! Apavi ir daļa no ikdienas tēla, tāpēc ir svarīgi atrast ne tikai dizaina ziņā pievilcīgus apavus, bet arī padomāt par sajūtām, ko tie sniedz. Somijas apavi ir piemēroti tieši Tavām vēlmēm un nepieciešamībai, neaizmirstot par pozitīvām emocijām, ko sniedz perfekti izvēlēts apavu pāris - ērti ceļojumus, pārgājienos un vēl eleganti ballītēs un svinīgos pasākumos. To visu Tu atradīsi mūsu interneta veikalā, un sajutīsi prieku un gandarījumu par savu pirkumu! 
 
MĒS AUGAM
kopā ar Tevi! Somijas apavi jau vairāk nekā 20 gadus piedāvā komfortu, kvalitāti un izsmalcinātu dizainu Tavām ikdienas gaitām. Pastāvīgi attīstoties un sekojot līdzi jaunākajām modes tendencēm, apavu interneta veikals Somijas apavi piedāvā Tev plašu un daudzveidīgu apavu izvēli arī mūsu mājas lapā.
 
Apavu veikali internetā ir mūsdienīgs risinājums cilvēkiem, kuriem iepirkšanās internetā jau kļuvusi par pašsaprotamu ikdienas sastāvdaļu. Turklāt apavi internetā ir arī praktiska izvēle, jo pie mums Tu atradīsi kvalitatīvākos apavus par izdevīgām cenām un ar ievērojamām atlaidēm. Novēlam Tev patīkamu iepirkšanos! 
X