Zīmoli

Alpina

Vadošais Slovēnijas uzņēmums, kas ražo modernus un sporta apavus, balstoties uz pašreizējām tendencēm un rūpīgu augstas kvalitātes dabīgu materiālu atlasi. Uzņēmums tika dibināts 1947.gadā un tam ir vairāk nekā 65 gadu darba pieredze tirgū, tas ir kļuvis pazīstams kā augstas kvalitātes ērtu apavu ražotājs no dabīgiem materiāliem ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību.

Ara

ARA ir kurpes prasīgiem cilvēkiem, kas paredzētas atpūtas un lietišķajai sfērai. ARA apavu raksturīgās īpašības ir modeļu Eiropas līmeņa kvalitāte, nenoliedzams komfortablums un individualitāte. ARA zīmola stils vienlaicīgi ir gan klasisks, gan moderns.

Bulaggi

Izsmalcināto Nīderlandes BULAGGI somiņu kolekcijas vairāk nekā 40 gadus ir pārstāvētas pasaules tirgū.

Bullboxer

Sievietes, kuras dod priekšroku holandiešu apaviem BULLBOXER, zina, kā parādīt savu rotaļīgo raksturu, tās ir kaisles un enerģijas pilnas, un izbauda savu brīvību. Viņas var doties jebkur un darīt jebko. Tās ir sievietes, kas nosaka modi ar skatu nākotnē.

Conhpol

Uzņēmums pirmo reizi minēts 1978.gadā un no maza ģimenes apavu veikala ir paplašinājies līdz uzņēmumam ar milzīgu noieta tirgu un apmierinātu klientu pulku.

Fly Flot

Apavi Fly Flot pārstāv visā pasaulē vadošās Itālijas tehnoloģijas, kas Jūsu kājām nodrošina maksimālu maigumu, elastību un atbalstu.

Gabor

Gabor – visaugstākās kvalitātes vācu apavi, kam ir raksturīga ērta lieste. Šīs firmas zīmes apavus nēsā cilvēki, kas spēj novērtēt kvalitāti, un pastāvīgi seko modes tendencēm. Apavu fasona un liestes ērtums, teicami apstrādāts oderējums, ar īpašiem spilventiņiem izklātas iekšējās saistzoles, augstas kvalitātes āda, funkcionālie elementi – tas viss nosaka to, ka apavus ir ērti valkāt.

Geox

Leģenda vēsta, ka GEOX dibinātājs Mario Moretti līdz domai par „elpojošām kurpēm” nonāca pēc kāda skrējiena karstā dienā. Tad viņš nolēma izgriezt sporta kurpēs caurumus, lai atvēsinātu kājas. 1990.gadu sākumā Mario nodibināja GEOX, pateicoties paša ticībai savai idejai un produktam. Mūsdienās GEOX tiek pārdotas visā pasaulē, īstenojot praksē misiju – piedāvāt cilvēkiem kļūt par elpojošo produktu patērētājiem.

Hogl

Šis Austrijas apavu zīmols ir populārs starptautiskā mērogā, pateicoties tā augstajai kvalitātei. Fabrika ražo sieviešu klasiskos un modernos reprezentācijas klases apavus līdz 44. izmēram.

Janita

Progresīvās tehnoloģijas, nepārspēta kvalitāte, izturīgs, klasisks izpildījuma stils ir raksturīgs pazīstamajai somu apavu firmas zīmei Janita.

Jomos

Kurpes JOMOS ir piemērs tam, kā no ģimenes uzņēmuma, kur apavi tika šūti individuāli, radusies slavena vācu preču zīme. Tieši JOMOS apavus nēsā lielākā daļa Vācijas iedzīvotāju. Uzņēmums ražo īpaši liela izmēra (sieviešu – līdz 45., vīriešu – līdz 53.) un īpaši platus apavus.

Marco

Ļaujiet sev apmaldīties krāšņajā elegances pasaulē kopā ar Polijas zīmolu MARCO. Apavu MARCO kolekcijās ir neizskaidrojama maģija – vērība pret vissīkākajām detaļām, augstākā līmeņa komfortu un unikālu dizainu – tas piesaista apaviem, un Jūs vēlēsieties nēsāt tos atkal un atkal. MARCO apavu dizaina komponenti ir neatkārtojama emocionalitāte, enerģija un romantisms.

Peter Kaiser

Vācijas uzņēmums Peter Kaiser dibināts 1838.gadā un ir Eiropā visvecākais strādājošais apavu ražotājs. Tā panākumu atslēga ir līdzsvars starp novatoriskajām idejām un ideālu meistarību apavu ražošanā.

Pertti Palmroth

Eleganti Somijas apavi, kas apvieno praktiskumu un izsmalcinātību.

Pikolinos

Spānijas uzņēmums PIKOLINOS tika dibināts 1984.gadā, ar domu izveidot kvalitatīvus apavus ar unikālu un oriģinālu dizainu. Šī filozofija iedvesmoja uzņēmumu izmantot progresīvās tehnoloģijas, lai ražotu visaugstākās kvalitātes produkciju. Daudzi klienti uzreiz novērtēja stilīgos un teicami pagatavotos ērtos apavus, un ir kļuvuši par PIKOLINOS pastāvīgajiem klientiem.

Ombelle

SAMSON uzņēmums ir Francijā pirmais ērtu apavu ražotājs sievietēm.

Rohde

Uzņēmums piedāvā plašu vīriešu un sieviešu apavu sortimentu. Apaviem ir raksturīgs paaugstināts ērtums un kvalitāte, kuru garantē izgatavošana Eiropas ražotnēs Vācijā, Austrijā un Portugālē.

TopMan

Top Man ir Somijas vīriešu un sieviešu apavi, kas izturējuši laika pārbaudi. Šis zīmols jau sen ir pazīstams un ļoti populārs klientu vidū ziemeļvalstīs. TopMan apavi apvieno tradicionālo somu kvalitāti, kam cilvēki uzticas.