Janita

Progresīvās tehnoloģijas, nepārspēta kvalitāte, izturīgs, klasisks izpildījuma stils ir raksturīgs pazīstamajai somu apavu firmas zīmei Janita.

Janita – tie ir apavi, kam ir ļoti stabila lieste un ērta, praktiska tiltiņa atspere.

Janita apavi tiek ražoti Somijā Seinajoki un Mantuharju pilsētās, ir pagatavoti no īstas ādas, ziemas modeļu oderējuma izgatavošanai izmantojot tikai dabisku aitādu.

Tirdzniecības zīme ir lielisks produkts ar augstu kvalitāti. Tā kā apavu ražošana tiek stingri kontrolēta visos ražošanas posmos, tad nav iemesla šaubīties par visu pārstāvēto izstrādājumu kvalitāti. Apavi Janita ir pieprasīti, pateicoties pūkainajai apmalei, ērtajam un mīkstajam dabiskajam oderējumam un augstas kvalitātes miecētai ādai.Turklāt pēdai anatomiski pielāgota lieste padara apavus ideāli piemērotus valkāšanai. Apavu izgatavošanai uzņēmums izmanto izejvielas, kas ražotas vienīgi Somijā. Poliuretāna papēži ar palielinātu izturību, mīksta un salam pielāgota āda padara ziemas sezonas zābakus nevainojamusLatvijas apstākļiem. Ar apaviem Janita Jūsu dzīve kļūs patiesi komfortabla.

Skatīt kolekciju šeit

Atpakaļ