Ombelle

SAMSON uzņēmums ir Francijā pirmais ērtu apavu ražotājs sievietēm.

SAMSON rūpnīca sāka ražot apavus no 1929.gada, bet kopš 1960.gada sāka specializēties paaugstinātas ērtības apavu ražošanā.

Šodien rūpnīca ražo četru firmas zīmju apavus:

OMBELLEir pievilcīgu un ērtu apavu klasiskā kolekcija ar H platumu, kurā ņemtas vērā pašreizējās modes tendences. OMBELLE tirdzniecības zīmes apavi paredzēti eleganta vecuma sievietēm.


ARTIKA SOFT ir moderni un ērti apavi jaunām pircējām, šo modeļu platums arī ir H, kas paredzēts ilgstošai staigāšanai. Apavu konstrukcija ļauj nesajust nogurumu pat pēc ilgstošas ​​pastaigas, kas gaitai nodrošina vieglumu.

Šīs firmas zīmes aktīvajai atpūtai paredzētajiem modeļiem tiek izmantotas zoles ar patentētu Choс Absorber tehnoloģiju, kas ļauj mazināt mugurkaula noslogojumu.

MODO PODULO firmas zīmes apavi tiek ražoti ar palielināta desmitā platuma liesti. Katrā šo apavu pārī ir ielikta papildu ortopēdiskā saistzole. Fabrikas stilists par šo firmas zīmi atsaucas kā apaviem, kas uzsver sievišķību, ir atbilstoši ​​modei un saglabā Jūsu kāju skaistumu.

HASLEY ir ērti „luksusa” klases apavi. Šo firmas zīmi fabrika iegādājās 2008. gada beigās. HASLEY firmas zīmes modeļi atšķiras ar izsmalcinātu klasiku un maksimālu ērtumu. Ar šo firmas zīmi tiek izgatavoti vairāki ortopēdiskie modeļi, kas graciozi nomaskē  ar vecumu saistītās kāju izmaiņas. Apavu ērtumu un kvalitāti nodrošina dabisko materiālu izmantošana un tas, ka visi izgatavotie apavi tiek ražoti Francijā.

Ražošanas process sastāv no 150 operācijām, no kuriem lielākā daļa ir saistītas ar roku darbu, kas nodrošina preču augsto kvalitāti.
Visi apavi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem: kvalitatīvi izstrādāta āda apavu augšējai daļai, īpaši oderējuma materiāli, līme uz ūdens bāzes, kam nav nepieciešami ķīmiskie šķīdinātāji.

Apavi, kas izstrādāti un ražoti SAMSON fabrikā, ir īpaši radīti sievietēm, kam ir aktīvs dzīvesveids un augstas prasības attiecībā uz modeļu ērtumu un eleganci. 

Saglabājot uzticību noteiktajiem mērķiem, uzņēmums attīsta savas kolekcijas, rūpējoties par liestu sevišķu ērtumu un anatomisku uzlabošanu, tomēr neaizmirstot arī par modes tendencēm.

Skatīt kolekciju šeit

Atpakaļ