TopMan

Top Man ir Somijas vīriešu un sieviešu apavi, kas izturējuši laika pārbaudi. Šis zīmols jau sen ir pazīstams un ļoti populārs klientu vidū ziemeļvalstīs. TopMan apavi apvieno tradicionālo somu kvalitāti, kam cilvēki uzticas.

Top Man ir veselības un ērtuma sinonīms. Uzņēmumam TopMan apavi ir cilvēka tēla un dzīves daļa, tāpēc tieši firmas zīmes TOPMAN piedāvātie apavi ir neticami ērti, kvalitatīvi un aktuāli. Šo apavu ražošanā tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli, kas ir visvairāk piemēroti prasīgajiem ziemeļu apstākļiem.

Ražotnei ir liela pieredze ziemas apavu ražošanā un pastāvīgi izstrādā jaunas tehnoloģijas, piemēram, tehnoloģijas „Fenomex” un „Porelle”. Liela daļa siltuma parasti izplūst caur zoli. Fenomex tehnoloģija izstrādājumos var ievērojami samazināt siltuma zudumus, un tāpēc temperatūra apavu ar Fenomex iekšpusē ir par 3-8 grādiem augstāka nekā parastajos ziemas apavos. Turklāt šie apavi ir ļoti izturīgi un tiem raksturīgas paaugstinātas pretslīdēšanas īpašības.

Apavi ar ūdensizturīgu Porelle pārklājumu ir reprezentabli un tajā pašā laikā praktiski. Šis pārklājums saglabā apavu „elpojošās” īpašības un tajā pašā laikā aizsargā no vēja, lietus un aukstuma. Membrāna Porelle atrodas starp ādu un oderējumu, padarot apavus siltus un ūdensnecaurlaidīgus.

Zamšādas izstrādājumiem ir arī uzsmidzināts pārklājums, kas piešķir apaviem ūdensnecaurlaidīgas īpašības. Šie apavi ir viegli tīrāmi, un, pateicoties augstas kvalitātes materiāliem, izstrādājumi ilgu laiku saglabā labu izskatu, neskatoties uz auksto un bargo ziemu.

Galvenās TopMan apavu priekšrocības – tas ir komforts un izturība.

Skatīt vīriešu kolekciju šeit

Skatīt sieviešu kolekciju šeit

Atpakaļ